info@balojani.com.mk + 389 47 220 204 +389 75 372 100

Slide background

НОВА ГОДИНА во БЕРЛИН

399 eur

Slide background

Дочек на НОВАТА 2017 година
во СОФИЈА

Цена: 4.216 денари

Slide background

Банско - ЗИМА 2016/2017

15% попуст за рана уплата

Slide background

Дочек на НОВАТА 2017 година во
Прага – Карлови вари – Дрезден

Цена: 11.490 денари

Slide background

НОВА 2017 година во Будва со легендарните:

Жељко Јоксимовиќ
Парни Ваљак
Харис Џиновиќ
Прљаво Казалиште
Сергеј Четковиќ

Цена: 3.600 ден.

Slide background

ДОЧЕК НА НОВА ГОДИНА ВО АТИНА
по специјална цена од 6.150 денари

Slide background

Истанбул за НОВА 2017 ГОДИНА

ЦЕНА: 5.600 ДЕНАРИ

Slide background
Лето 2017
попуст до 25% за рана уплата
Slide backgroundimage
АКТИВЕН ТУРИЗАМ
Селски тури
image
Планински тури
image
Велосипедски тури
image
Адреналински тури
image
Slide background
Најефтини авио билети од Македонија

за Европа, Канада, САД и Австралија

Slide background
МАКЕДОНСКИТЕ ПРИРОДНИ УБАВИНИ
преку најдобрите адреналински тури

INCOMING TOURS

Click on the button Go to.... and check all tours
Go to...

Организирани патувања за дочек на НОВАТА 2017 ГОДИНА

Лето 2017 - Попуст за рана уплата

Погледнете повеќе

Врасна

25% попуст за рана уплата

Скијатос

20% попуст за рана уплата

Полихроно

25% попуст за рана уплата

Платамона

25% попуст за рана уплата

Неа Потидеа

20% попуст за рана уплата

Неа Флогита

20% попуст за рана уплата

Kaлитеа

30% попуст за рана уплата

Ханиоти

25% попуст за рана уплата

Фурка

15% попуст за рана уплата

Афитос

Попуст за рана уплата

Специјална понуда за иселеници

3 ноќевања / 4 дена
4 ноќевања / 6 дена
3 ноќевања / 6 дена
3 ноќевања / 4 дена

EX YU

од 19.500 ден. (315 еур)
6 ноќевања / 9 дена

Блог за патување

Кала Нера

Прекрасно место од соништата, на секој кој сака одмор за душа. Природата дарувала фасцинант...

Метаморфозис, Ситонија

Природата дарувала фасцинантни предели, прекрасна борова шума која се спушта во синилот...

Метаморфозис, Ситонија

Природата дарувала фасцинантни предели, прекрасна борова шума која се спушта во синилот...

ПЛИТВИЧКИ ЕЗЕРА

Овие езера се наоѓаат во источна Лика, помеѓу планините Мала Капела и Плешивица, во непосредн...

Најдете пакет-понуда

НАРАЧАЈ ТВОЈА ТУРА

Вашето име (задолжително)

Вашиот Email (задолжително)

Наслов

Опишете ја вашата тура