info@balojani.com.mk + 389 47 220 204 +389 75 372 100

Метаморфозис, Ситонија

Природата дарувала фасцинантни предели, прекрасна борова шума која се спушта во синилото на прекрасното тиркизното море, а таму песочни плажи, баш како што си замислувавте. Градче полно со живот, безброј таверни, продавници, сувенирници, бутици, кафе барови, прекрасни паркови вдолж морскиот брег….

Остави коментар

*