info@balojani.com.mk + 389 47 220 204 +389 75 372 100

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 20.12.2017
10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.02.2018
5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2018

Вила Антигони – Парга, се наоѓа на 300м од центарот на Парга и плажата Аг.Јанакис, плажата Писо Крионери е на само 150м одалеченост.
Вилата располага со двокреветни студија, и двокреветни студија со дополнително легло за дете. Во склоп на собата има сопствен тоалет, балкон, кујна опремена со прибор за готвење и прибор за јадење, клима и wi-fi, и не располага со паркинг.

Цените се изразени за НАЕМ на студио за 7 или 8 ноќевања.
Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 61,8мкд.
На промо цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација

Адреса на сместувањето: 43 Agiou Athanasiou Str., Párga, 48060, Greece

Screenshot 2018-02-04 23.28.55