info@balojani.com.mk + 389 47 220 204 +389 75 372 100

Вила “Yannis” Афитос

Приземје
Оддалечност од море: 5-7 минути
Структура: Двокреветни апартмани со комплетно опремена кујна, тоалет, тераса, тв, клима.
Забелешка: вилата се наоѓа во центарот на Афитос и располага со сопствен паркинг

За целосна уплата до 11.02.2017

12% ПОПУСТ!

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2

28/05-04/06

7

5.890 (95)

04/06-11/06

7

7.130 (115)

11/06-18/06

7

8.370 (135)

18/06-25/06

7

9.610 (155)

25/06-02/07

7

10.850 (175)

Сезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2

02/07-11/07

9

28.830 (465)

11/07-20/07

9

30.690 (495)

20/07-29/07

9

31.930 (515)

29/07-07/08

9

31.930 (515)

07/08-16/08

9

31.930 (515)

16/08-25/08

9

31.930 (515)

25/08-03/09

9

29.450 (475)

Вонсезонски цени

Термин

Ноќевања

1/2

03/09-10/09

7

10.250 (165)

10/09-17/09

7

8.990 (145)

17/09-24/09

7

7.750 (125)

Напомени и услови:

 • Цените во табелите се дадени во денари и евра, плаќaње исклучиво во денари
 • Вонсезонските цени се по лице за пакет аранжман од 7 ноќевања со вкучен автобуски превоз
 • За користење на сопствен превоз, се одбива по 620мкд. (10 евра) од цената за првото и второто лице
 • Сезонските цени се за наем на цело студио/ апартман, 7 ноќевања
 • Термините во табелите се денови на започнување и завршување на аранжманот
 • Тргнување од Скопје во 03.00 часот, состанок на групата во 02.30 часот, за оние кои користат организиран автобуски превоз, истиот чини:
  • Возрасни 2.170мкд. (35 евра)
  • Деца до 12 години 1.550мкд. (25 евра)
  • Деца до 2 години бесплатно, без седиште
 • Максимум дозволено, сместување на едно дете до 6 години над бројот на кревети во секое студио/ апартман
 • Задолжително патничко-здравствено осигурување, информации во агенцијата
 • За овој аранжман важат Општите услови за патување на агенциите членки на СКТМ