info@balojani.com.mk + 389 47 220 204 +389 75 372 100

Slide background
ЗИМА 2018/2019
Банско
image
Пампорово
image
Боровец
image
Slide background
Лето 2019
до -35% попуст за уплата до 31.12
Slide background
Urban Trip Амстердам од 13-16.03.2019
за само 279 ЕУР
Slide backgroundimage
Организираме тури за странци:
Македонија
image
EX YU
image
Балкански тури
image
Европа
image
Slide background

Загреб - Плитвички Езера
21.03-24.03

Slide background

ОРГАНЗИРАМЕ АВТОБУСКИ ПРЕВОЗ ЗА:

ГЕРМАНИЈА, АВСТРИЈА И ШВАЈЦАРИЈА

Slide background

НАЈДОБРИ OFF ROAD
ПЛАНИНСКИ И СЕЛСКИ ТУРИ во

- Пелистер * Галичица * Маврово

- Кајмакчалан * Мариово * Преспа

Slide background
8-ми Март 2019
Кападокија
image
Будимпешта и Виена
image
Лисабон
image
Будва
Сараево
imageimage
Slide background

ПРЕВОЗ ЗА БЛАГОЕВГРАД И СОФИЈА
СЕКОЈ ПОНЕДЕЛНИК И ЧЕТВРТОК :

*Билет во еден правец - 1000 MКД

*Повратен билет - 1500 MКД

Slide backgroundimage
АКТИВЕН ТУРИЗАМ
Селски тури
image
Планински тури
image
Велосипедски тури
image
Адреналински тури
image

INCOMING TOURS

Click on the button Go to.... and check all tours
Go to...

Летни тури 2019

Блог за патување

Кала Нера

Прекрасно место од соништата, на секој кој сака одмор за душа. Природата дарувала фасцинант...

Метаморфозис, Ситонија

Природата дарувала фасцинантни предели, прекрасна борова шума која се спушта во синилот...

Метаморфозис, Ситонија

Природата дарувала фасцинантни предели, прекрасна борова шума која се спушта во синилот...

ПЛИТВИЧКИ ЕЗЕРА

Овие езера се наоѓаат во источна Лика, помеѓу планините Мала Капела и Плешивица, во непосредн...

Најдете пакет-понуда

НАРАЧАЈ ТВОЈА ТУРА

Вашето име (задолжително)

Вашиот Email (задолжително)

Наслов

Опишете ја вашата тура